CTS Praha s.r.o.

Společnost CTS Praha s.r.o. byla založena v roce 1999. Hlavní činností společnosti je prodej a kompletace osvětlovací techniky tj. světelných zdrojů včetně speciálních, autožárovek, svítidel,předřadných zařízení, tlumivek, zapalovačů, elektronických zapalovačů ARLEN a průmyslového zapouzdření.

Firma CTS Praha je smluvním partnerem těchto předních světových výrobců světelných zdrojů a osvětlovací techniky:

  •  GENERAL ELECTRIC / GE LIGHTING LTD.,HUNGARY - jsme plnosortimentním dovozcem a distributorem světelných zdrojů, tj. žárovek,lineárních a kompaktních zářivek,výbojek, zejména výbojek sodíkových LUCALOX pro soustavy veřejného osvětlení, LED zdrojů a rovněž svítidel zejména pro průmyslové použití.
  •  FEILO SYLVANIA GERMANY,GmbH U.K./GERMANY - jsme plnosortimentním dovozcem a distributorem světelných zdrojů a svítidel. Součástí společnosti FEILO SYLVANIA jsou rovněž společnosti LUMIANCE a CONCORD, které vyrábí interierová a exterierová svítidla. Nový katalog je k dispozici na adrese feilosylvania.com
  •  PHILIPS - jsme smluvním partnerem a distributorem světelných zdrojů, předřadníků a komoditních svítidel předního světového výrobce. Celý sortiment můžete najít zde
  •  ORBITEC, FRANCIE - jsme dovozcem a distributorem speciálních světelných zdrojů např. žárovek telefonních, pro opto-elektroniku, lékařské přístroje, letecký průmysl, námořní lodě, studiové, jevištní a TV lampy, lampy pro dezinfekci, polygrafický průmysl atd.
  •  VOSSLOH SCHWABE, GmbH , GERMANY - jsme dovozcem a distributorem předřadných zařízení, tlumivky, zapalovače, kondenzátory, trafa, objímky, LED komponenty atd.
  •  ARLEN EFA, ENGLAND - jsme výhradním dovozcem a distributorem elektronických pulsních starterů ARLEN, řady EFS
  •  GE ENERGY-Industrial Solutions,/dříve GE POWER CONTROLS/, USA - jsme dovozcem a distributorem - Zapouzdření průmyslová / rozvodnice APO,ARIA atd./, Zapouzdření domovní a přístroje modulové/jističe, chrániče proudové,stykače,relé,vypínače, zásuvky atd…../,Přístroje pro průmysl, Ovládání a automatizaci..  

Firma CTS Praha s.r.o. rovněž spolupracuje s předními českými výrobci svítidel např. VYRTYCH,TREVOS,EL-LUMEN,VM ELEKTRO,ELEKTROSVIT Svatobořice.  

Ve spolupráci s výrobci se rovněž zabýváme poradenskou a projektovou činností v oblasti osvětlování.