SORTIMENT SVĚTELNÝCH ZDROJŮ

  • LED

  • KOMPAKTNÍ ZÁŘIVKY

  • ZÁŘIVKY

  • VÝBOJKY

  • HALOGENOVÉ ŽÁROVKY

  • OBYČEJNÉ ŽÁROVKY

  • SPECIÁLNÍ APLIKACE

 


GE LIGHTING
LED
LED jsou ve stále větší míře využívané pro účely směrového osvětlení. K dispozici jsou v různých tvarech, příkonech, úhlech svazku paprsků a barvách. Potřebujete-li splnit potřebu světelného zdroje s nenáročným způsobem servisu a s dlouhou životností, jsou LED perfektním řešením. Malé rozměry těchto světelných zdrojů a snadná připojitelnost jsou důvodem jejich oblíbenosti při vytváření ohromujících a snadno instalovaných světelných efektů. CTS Praha nabízí komplexní řadu retro LED světelných zdrojů. Tato řada zahrnuje nejširší možnosti aplikace pro řešení směrového osvětlení. Pro konkrétní potřeby a řešení šitá na míru je společnost CTS Praha vždy schopna nabídnout takový LED modul, který vyhovuje potřebám zákazníka.
 

SYLVANIA

GE LIGHTING

GE LIGHTING
KOMPAKTNÍ ÚSPORNÉ ZÁŘIVKY
Kompaktní úsporné zářivky uspokojují rostoucí poptávku po energeticky účinných, dlouhoživotnostních světelných zdrojích, které nacházejí široké možnosti uplatnění v komerčních prostorách, ale také v domácnostech. CTS Praha nabízí kompletní řešení pro rozmanité způsoby použití. Velice úspěšná řada Mini-Lynx Fast-Start nabízí jedinečnou kompaktnost a je navržena tak, aby mohla nahradit běžné žárovky GLS všude tam, kde jsou používány. Přitom nabízejí 6x až 15x delší životnost (6000 až 15000 hodin) oproti běžným žárovkám, což má za následek snížení nákladů na elektřinu a výrazné prodloužení intervalu výměn. Žárovky Lynx a Mini-Lynx sdílejí společné vlastnosti, kterými jsou: dlouhá životnost, vysoká jakost podání barev a konstantní světelný výkon po celou dobu jejich životnosti.

 

 


SYLVANIA

GE LIGHTING
ZÁŘIVKY
Klíčovými výhodami zářivek jsou ověřená účinnost a dlouhá životnost, včetně jejich využitelnosti v kombinaci s magnetickými předřadníky nebo elektronickými předřadníky. V oblastech účinnosti, jakosti podání barev, stability světelně technických parametrů a životnosti zářivek došlo v nedávné době k výrazným zlepšením. Možná nejdůležitějším zlepšením je využití modifi kovaného fosforu, který nabízí vyšší účinnost a vynikající jakost podání barev. CTS Praha nabízí kompletní řadu vysoce účinných zářivek v různých délkách, průměrech, příkonech, barvách, ale také zářivky pro širokou oblast specializovaného využití.
 

SYLVANIA

GE LIGHTING
VÝBOJKY
Výbojky nabízejí vysoký měrný výkon, dlouhou životnost a vynikající jakost podání barev. Splňují tak celou řadu potřeb osvětlení, jak v interiérových aplikacích – například v obchodech a průmyslových halách, tak i v exteriérových aplikacích, například v oblasti komunálního osvětlení a osvětlení budov. Výbojky  jsou charakterizovány kvalitními materiály, pokročilými výrobními technologiemi a postupy řízení kvality, čímž je zajištěna jejich vysoká funkčnost a spolehlivost.
 

SYLVANIA

GE LIGHTING
HALOGENOVÉ ŽÁROVKY
Nízkonapěťové halogenové žárovky jsou k dispozici v celé řadě tvarů a velikostí a díky vysoce pokročilé a přesné technologii jsou k dispozici v nízkotlakých verzích, což umožňuje jejich použití v otevřených svítidlech. Halogenové žárovky na síťové napětí, včetně řady HI-SPOT® SUPERIA s životností 4000 hodin, kombinují výjimečné jasné halogenové světlo s celou řadou výhod, které s sebou přináší síťové napětí.

SYLVANIA

GE LIGHTING
OBYČEJNÉ ŽÁROVKY
Obyčejné žárovky zůstávají i nadále velice oblíbené při osvětlování domácností. Výzkum ukázal, že nové tvary a barevné tóny budou podněcovat zákazníky k nákupu takových žárovek, které budou vytvářet příjemnou atmosféru ve všech částech jejich domovů.

SYLVANIA

GE LIGHTING
SVĚTELNÉ ZDROJE PRO SPECIÁLNÍ POUŽITÍ
CTS Praha nabízí kompletní řadu světelných zdrojů splňujících širokou škálu požadavků pro využití ve specializovaných aplikacích. Tato řada specializovaných výrobků zahrnuje foto žárovky, jevištní žárovky, speciální výbojky, zářivky pro chovatele zvířat, světelné zdroje pro studia, dopravní systémy a solária.

SYLVANIA